Ege İnciri Kokusu
Ege İnciri Kokusu
Ege İnciri Kokusu
Ege İnciri Kokusu
Ege İnciri Kokusu
Ege İnciri Kokusu
Ege İnciri Kokusu
Ege İnciri Kokusu

Ege İnciri Kokusu

Fiyat : ₺114,90(KDV Dahil)

 

Ege'nin güneşle kucaklaşan topraklarından ilham alarak yaratılan Ege İnciri Kokulu Kolonya, tazeliğin ve doğanın cömertliğini içinde barındırır. Bu benzersiz kolonya, tatlı ve sulu incir notaları ile sizi ferahlatarak Ege'nin tropikal atmosferini yaşatır.

Ege İnciri Kokulu Kolonya, taze kesilmiş incirlerin eşsiz aromasını içerir. Her sıkışınızda bu özel kokunun sizi sarmasını hissedecek ve kendinizi Ege'nin güzellikleriyle çevrili bir bahçede bulacaksınız. İnce bir dokunuşla cildinize uygulandığında, hafif ve hoş bir his bırakarak gün boyu taze bir kokuya sahip olmanızı sağlar.

Bu özel kolonya, sofistike ve doğal bir şıklığı bir araya getirir. Ege İnciri Kokulu Kolonya ile her sıkışınızda, sıcak yaz günlerini ve Ege'nin serin rüzgarlarını hatırlayarak kendinizi ferah ve enerjik hissedeceksiniz. Bu kolonya, özgün ve etkileyici bir imza kokusu arayanlar için ideal bir tercihtir.

Ege İnciri Kokulu Kolonya ile yaşamınıza tropikal bir dokunuş katın. Her anınızı taze ve eşsiz bir serüvenle renklendirin, Ege'nin doğasının ve incirlerin büyülü dünyasına bir adım atın.

:

 

Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya

Doğanın tazeliği ve şehvetli lezzetlerinin buluşması ile ortaya çıkmış tam bir gurme kokusu mu arıyorsunuz? O halde aradığınız koku kesinlikle Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya. Eğer siz de tıpkı Ege incirinin asil rengi gibi, çekici, asil ve gösterişli bir kokuya sahip olmak istiyorsanız taze, hafif otsu, baskın, hoş ve kalıcı bir kokusu olan Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya’yı asla yanınızdan ayırmamalısınız. Üstelik Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya dört mevsim kullanabileceğiniz ferah ve taze bir kokuya da sahip.

Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya’nın üst notalarında mandalina, limon, yeşil yapraklar ve incir yaprakları; orta notalarında incir, hindistan cevizi, ve kayısı kabuğu; alt notalarında ise gurme misk, vanilya, krema ve tonka fasulyeleri yer alıyor. Bu notaların birleşimi Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya’nın sahip olduğu sofistike ve gizemli kokuyu ortaya çıkarıyor. 

Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya’nın ilk damlasında sizi adeta tropikal bir meyve bahçesindeymişsiniz gibi hissettirecek mandalina, limoni yeşil yapraklar ve incir yaprakları notaları karşılıyor. Mandalinanın canlandırıcı ve tatlı notası, limonun ferahlatıcı ve yenileyici etkisiyle birleşerek size enerji dolu bir tazelik hissi veriyor. Yeşil yapraklar ve incir yaprakları notaları ise doğallığın ve canlılığın etrafınızı sarmasını sağlıyor. 

Orta notalarda yer alan incirin tatlılığı baş döndürücü bir his yaratırken, bu baş döndürücü nota hindistan cevizinin kremamsı dokunuşu ve kayısı kabuğunun hafif baharatlı aroması ile bir araya gelerek size tam bir koku şöleni yaşatıyor. Özellikle bu orta notaların birleşimi Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya’nın kesinlikle bir kolonyadan çok daha fazlası olmasını sağlıyor. Yine bu orta notalar Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya’ya zenginlik ve derinlik kazandırarak hem kendinizi hem de etrafınızdaki kişileri büyülemeniz için muhteşem bir koku ortaya çıkarıyor.

Alt notalardaki gurme misk ise baştan çıkarıcı ve cazibeli kokusuyla sizi büyülerken, vanilya ve krema ise bu cazibeyi tatlı bir kokuyla destekliyor ve kokuya yumuşak bir dokunuş yapıyor. Tonka fasulyesi ise Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya’nın derinliğinin ve kalıcılığının sırrı. Bu alt notalar da kendinizi daha özel hissetmenizi ve daha uzun süre bu kokuyu üzerinizde taşımanızı sağlıyor. Vanilya aynı zamanda ferah ve taze bir his bırakıyor.  

Muhteşem içerik kombinasyonu ile Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya, size doğanın tazeliğini ve şehvetli lezzetlerin büyüleyici etkisini sunar. Her damlada bu özel notalar size kendinizi daha özel ve çekici hissettirir. Eğer siz de kendine güvenli duruşunuzu yansıtmak ve etrafınıza karşı kokunuzla sofistike bir imaj çizmek isteyenlerdenseniz Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya kesinlikle aradığınız koku. Kendinize hem taze ve ferah hem de lezzetli ve büyüleyici bir koku deneyimi armağan etmek isterseniz Golonya Ege İnciri Kokulu Kolonya’yı mutlaka denemelisiniz. 

 

EK BİLGİ

 

 

Ağırlık 0.445 kg
Boyutlar

5.80 × 5.80 × 18.00 cm

 

 

İÇERİK

 

Üst Notalar
Mandalina, Limon, Yeşil Yapraklar, İncir Yaprakları
Orta Notalar
İncir, Hindistan Cevizi, Kayısı Kabuğu
Temel Notalar
Gurme Misk, Vanilya, Krema, Tonka Fasulyeleri

 

 

SAKLAMA KOŞULLARI

 

 

  • Serin bir yerde muhafaza edin. Güneş ışığından koruyunuz.
  • Kapak açıldıktan sonra 12 Ay içerisinde tüketilmesi önerilmektedir.

UYARILAR

 

  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Göz ile temasından kaçınınız.
  • Haricen kullanılır. İçilmez.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı