HEDİYE SETİ
HEDİYE SETİ
HEDİYE SETİ
HEDİYE SETİ
HEDİYE SETİ
HEDİYE SETİ
HEDİYE SETİ

4'LÜ HEDİYE PAKETİ

Sevdiklerinize en güzel hediye sevdiği kokuyu hediye etmektir. Günün her anında yanlarında olmanızı sağlar.

PAKET DAHİLİNDE SEÇEBİLECEĞİNİZ ÜRÜNLER:

 

250 ML AQUA( TUZSUZ DENİZ KOKUSU)

Denizi ayağınıza getiren koku, aşırı ferahlatıcı düşünceden arındıran tuzsuz deniz kokusu şimdi 250 ml şişesi ve deniziyle sizlere geldi. Aşırı tavsiye ediyoruz. 

250 ML SPICE (BAHARAT KOKUSU)

Baharatın koku halini hiç denediniz mi? İşte bu fırsatı Golonya sizlere sunuyor. Baharat aşığı olanlar, baharatın en güzel hali taze kokusuyla şişelerde.

250 ML MANDARIN (EKŞİ MANDALİNA KOKUSU)

Ekşi mandalina, ekşi severlerin tam istediği gibi kokusuyla hayranlık bırakıp, mandalinanın kokusunu yanınızdan ayırmak istemeyeceksiniz! Çantanızda muhakkak olması gereken bir koku. 

250 ML FIG (EGE İNCİRİ KOKUSU)

Egenin inciri, incirin asil rengi gibi kokumda asil olsun diyenlerden misiniz? Şimdi 250 ml şişelerde taze taze incir kokusu sizlerle. Set halinde olan bu ürünlerimiz size doğanın en doğal halini sunmaya hazır! Yoksa siz hala denemediniz mi?

250 ML TURKISH COFFEE (KURU KAHVE KOKUSU)

“Gönül ne kahve ister ne kahvehane, gönül muhabbet ister, kahve bahane” sözüyle de pek güzel ifade edildiği gibi, dostlarla karşılıklı ve güzel bir sohbet eşliğinde içilen en güzel Türk içeceğinin kokusu. 

250 ML FRESH BLOSSOM (TAZE ÇİÇEK KOKUSU)

Geçmişte kalmış, içinizde heyecan patlamaları yaptıran anıların dejavusudur çiçek kokusu.  Bir de o günlerin heyecanına tanık olan bir müzik çalıyorsa siz o dakikaları mutlu bir anı olarak geçirirsiniz. Ve illaki inadına koklarsınız. Masanızda yer almayı hak etmiyor mu sizcede?

250 ML LEMON (MİSKET LİMON KOKUSU)

Limon’un ferahlatıcı kokusunu her kokladığınızda, unutamadığınız anıları ve çocukluk yıllarınızdaki heyecanı tekrar yaşayacaksınız.

 

** Ürünlerimiz 80 derece Etil Alkol içermektedir.

 

Çerez Kullanımı