Taze Çiçek Kokusu
Taze Çiçek Kokusu
Taze Çiçek Kokusu
Taze Çiçek Kokusu
Taze Çiçek Kokusu
Taze Çiçek Kokusu
Taze Çiçek Kokusu

Taze Çiçek Kokusu

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

Fresh Blossom Taze Çiçek Kokulu Kolonya 250 ML | GOLONYA

Taze çiçek kokulu GOLONYA kendine hayran bırakmak için 250 ml şişesinde sizleri bekliyor. Sende mis gibi koku ile hafiflemek istersen hemen alışverişe başla.

:

 

Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya

 

İşte karşınızda her mevsim baharı arayanlar için muhteşem bir kolonya olan Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya! Taze çiçek kokuları ile her an tıpkı bahar gibi tazelenme hissi yaşatan ve geçmişteki en güzel anıların hatırlanması gibi insanı mutlu eden Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya’yı çok seveceksiniz. 

Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya, üst notalarında kayısı, kasis ve greyfurt; orta notalarındaki vadi zambağı, gül ve yasemin; alt notalarındaki kırmızı elma ve çılgın notalar size yepyeni ve büyüleyici bir kolonya deneyimi sunuyor. İlk damlasında sizi tropikal bir meyve bahçesine götüren kayısı, kasis ve greyfurt notaları hem enerji dolu hem de oldukça ferah bir tazelik hissi yaratıyor. Kayısının tatlılığı, kasisin sulu ve ferahlatıcı etkisiyle birleşerek sizi canlandırırken, greyfurt bu birleşime enerjik ve canlılık dokusuyla katılıyor ve harekete geçmenizi sağlıyor. Bu üst notalar günün her saatinde enerjik ve canlı olmanızı sağlıyor. 

Orta notalarda yer alan vadi zambağı, gül ve yasemin zerafeti ortaya çıkarıyor. Vadi zambağının tatlı ve çekici kokusu sizi büyülerken, gülün romantik ve duygusal etkileri ruhunuzda yumuşak bir his bırakıyor. Yaseminin çiçeksi ve zarif notası ise size kendinizi daha huzurlu ve rahatlamış hissettiriyor. Bu orta notalar Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya’ya sofistike bir dokunuş katar ve duygusal denge sağlıyor. 

Alt notalarda gördüğümüz kırmızı elmanın tatlı ve ferahlatıcı kokusu size kendinizi enerjik ve canlı hissettiriyor. Çılgın notalar ise kokunun benzersiz olması için oldukça önemli ve keyifli bir dokunuş olarak karşımıza çıkıyor. Bu iki bileşen hem kokunun daha kalıcı olmasını sağlıyor hem de büyüleyici uyumu ile sizi bambaşka bir dünyaya taşıyor. 

Üst, orta ve alt notalarıyla Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya sizi ferah bir bahar yolculuğuna davet ediyor. Tüm notaların oluşturduğu birliktelik ile kendinizi büyülü bir atmosferde hissedebilirsiniz. Tıpkı bahar mevsimi gibi taze, yenilenmiş ve ferah hissettiren Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya bahar çiçeklerini dilediğiniz her an yanınızda taşımanızı sağlıyor. Eğer siz de kendinize hem dikkat çeken hem de farklı tarzda bir kolonya arıyorsanız Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya tam aradığınız seçenek. Kolonyanızın her damlasında enerji dolu bir yolculuğa çıkacak ve her nefeste baharın tazeliğini yaşayacaksınız. Kendinizi tıpkı bahar gibi yenilenmiş, özgür ve canlı hissetmek istiyorsanız en iyi seçenek kesinlikle Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya. 

Golonya Taze Çiçek Kokulu Kolonya, muhteşem kokusunun yanı sıra içeriğindeki 80 derece etil alkol ile hem kendiniz hem de sevdikleriniz için güvenilir bir hijyen sağlar. Böylece gün boyunca hem harika kokularla rahatlayıp yenilenecek hem de gün içerisinde karşılaşabileceğiniz bakteri ve virüs gibi hastalık yapabilecek tehlikelerden korunmuş olacaksınız. 

EK BİLGİ

 

Ağırlık 0.445 kg
Boyutlar 5.80 × 5.80 × 18.00 cm

 

İÇERİK

 

Üst Notlar
Kayısı, Kasis, GreyfurtOrta Notalar
Vadi Zambağı, Gül, YaseminTemel Notalar
Kırmızı Elma, Çılgın Notalar

SAKLAMA KOŞULLARI

 

  • Serin bir yerde muhafaza edin. Güneş ışığından koruyunuz.
  • Kapak açıldıktan sonra 12 Ay içerisinde tüketilmesi önerilmektedir.

UYARILAR

 

  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Göz ile temasından kaçınınız.
  • Haricen kullanılır. İçilmez

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı