Karışım Kokusu
Karışım Kokusu
Karışım Kokusu
Karışım Kokusu
Karışım Kokusu
Karışım Kokusu

Karışım Kokusu

Fiyat : ₺99,90(KDV Dahil)

GOLONYA | 250 ML Cam Şişe Remix Karışım Kokulu Kolonya

 

Belki yağmur başlar, evimin penceresinden içeriye deniz narenciyesi kokuları gelir ve yaşama sevinciyle dolarım. Bu kadarı da bana yeter diyorsanız karışım kokulu kolonyamız tam size göre.

 

Zihni ve ruhu canlandıran enerjik bir koku olan karışım kokulu kolonya ile deniz narenciye kokularını 250ml şişelerde bir araya getirdik. Şimdi satın al.

 

:

 

Golonya Karışık Kokulu Kolonya

 

Hem ruhunuzu hem de zihninizi canlandıracak bir kokuyla aynı zamanda da dilediğiniz an hijyene ulaşmanın en harika yolu Golonya Karışık Kokulu Kolonya. 80° etil alkol içeriği ile hijyene ihtiyacınız olan her an en güvenilir şekilde hijyeninizi sağlayan Karışık Kokulu Kolonya kokusu ile size bambaşka dünyaların kapılarını açacak. Eğer siz de hem ferahlamak ve daha enerjik olmak hem de mistik kokularla rahatlayarak dinginleşmek istiyorsanız Golonya Karışık Kokulu Kolonya size istediğiniz her şeyi aynı anda verebilecek bir kokuya sahip. 

Golonya Karışık Kokulu Kolonya üst notalarında Deniz Notaları, Greyfurt ve Mandalina içerir. Deniz notalarının ferahlatıcı etkisi en bunaldığınız anlarda derin bir nefes almanızı sağlarken greyfurt ve mandalina ise hangi mevsimde olursanız olun narenciye bahçelerinde geziyormuş hissini size yaşatacak. Orta notalarda yer alan defne yaprağı ve yasemin ferahlatıcı etkiyi daha da artırıyor ve enerji ve canlılığı her damlada hissetmenizi sağlıyor. Aynı zamanda bu ikili doğallığı anımsatmak ve doğayı her an yaşatabilmek için mükemmel bir kombinasyon. Alt notalardaki amber, guaiac ağacı, meşe yosunu ve paçulinin birleşimi Golonya Karışık Kokulu Kolonya’ya mistik bir hava veriyor. Amberin sıcak ve baştan çıkarıcı kokusu, guaiac ağacının egzotik ve odunsu aroması büyülü bir ormanda dolaşıyormuş hissini, meşe yosunu ise doğanın tazeleyici etkisini daha yoğun şekil veriyor. 

Golonya Karışık Kokulu Kolonya, küçük bir sahil kasabasında odanızın penceresinden denizi izlerken başlayan yağmurun tazeliğini narenciye bahçelerinden esen bir rüzgarla buluşturarak içinize çektiğiniz o anı dilediğiniz an dilediğiniz yerde yaşamanızı sağlıyor. Denizin tazeliğiyle birlikte greyfurt ve mandalinanın enerji verici aroması en yoğun anlarınızda bile yenilenmenizi ve kaybettiğiniz enerjinizi geri kazanmanızı sağlıyor. Orta notalardaki defne yaprağı ve yasemin büyüleyici bir birleşim oluşturarak hem tazelenmenize hem de zihinsel olarak rahatlamanıza ve odaklanmanıza yardımcı oluyor. Alt notalardaki guaiac ağacı, meşe yosunu ve paçuli birleşimi ise Golonya Karışık Kokulu Kolonya’ya büyüleyici ve gizemli havasını katıyor. Bu muhteşem birleşimler karmaşanın içerisindeki dinginlik, kalabalığın içindeki sessizlik ya da koşturmacanın içerisindeki sakinlik gibi tarifi zor ama hissiyatı mükemmel bir kokuyu yanınızda taşıma imkanı sunuyor. 

Bu eşsiz içerik kombinasyonu ile tasarlanmış olan Golonya Karışık Kokulu Kolonya, tek bir damlasıyla bile size hem büyük bir enerji ve canlılık sağlıyor hem de içeriğindeki diğer bileşenlerle dinginleşmenize ve daha sakin bir ruh haline sahip olmanıza yardımcı oluyor. Eğer gün içerisinde yoğun bir tempoya sahipseniz ve sık sık ferahlamaya ihtiyaç duyuyorsanız, aynı zamanda farklı ve yenilikçi kokuları seviyorsanız Golonya Karışık Kokulu Kolonya tam size göre. Üstelik 80° etil alkole sahip olması da hem kendiniz hem de sevdikleriniz için dilediğiniz her an güvenilir ve hijyenik bir ortam oluşturmanızı sağlıyor.

 

EK BİLGİ

 

Ağırlık 0.445 kg
Boyutlar 5.80 × 5.80 × 18.00 cm

 

 

İÇERİK

 

 

Üst Notlar
Deniz Notalari, Greyfurt, Mandalina
Temel Notalar
Amber, Guaiacwood, Meşe Yosunu, Paçuli
Orta Notalar
Defne Yapraği, Yasemin

 

SAKLAMA KOŞULLARI

 

 

  • Serin bir yerde muhafaza edin. Güneş ışığından koruyunuz.
  • Kapak açıldıktan sonra 12 Ay içerisinde tüketilmesi önerilmektedir.

UYARILAR

 

  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.
  • Göz ile temasından kaçınınız.
  • Haricen kullanılır. İçilmez.

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı